Obecnie popularność paneli fotowoltaicznych stale rośnie. A to dlatego, że jest to możliwość, która ma niezliczoną ilość zalet. Fotowoltaika nie powoduje hałasu, jest bezpieczna dla środowiska oraz nie generuje zanieczyszczeń. Dodatkowo umożliwia zmniejszenie rachunków za prąd i sprawia, że nie jesteś już dłużej narażony na podwyżki cen. Co więcej, dostępne są dotacje, z których możesz skorzystać zakładając panele na swoim domu.

Fotowoltaika – Wołomin

Nasza firma oferuje najwyższej jakości panele przeznaczone dla firm, gospodarstw domowych, a także rolnych. Nasi specjaliści doradzą, jaka moc fotowoltaiki będzie potrzebna dla Twojego domu, aby panele spełniały swoją funkcję. Moc musi być obliczona tak, by wytworzona energia nie przekraczała zużycia. To właśnie od tego zależy jakie oszczędności wygeneruje inwestycja. Dlatego nasi pracownicy obliczą zapotrzebowanie na prąd na podstawie urządzeń, których używasz, a także wezmą pod uwagę inne czynniki, co pozwoli na dokładne dopasowanie wydajności paneli, aby moc nie była ani za niska, ani zbyt wysoka. W naszej ofercie posiadamy wiele rozwiązań, które pomogą zwiększyć oszczędności. Jednym z nich jest połączenie instalacji z pompą ciepła, co pozwala na lepsze ogrzewanie domu, a dodatkowo sprawia, że wykorzystywany jest większy procent energii. W ofercie fotowoltaika Wołomin posiadamy także inwertery oraz piece elektryczne C.O. Wszystko po to, by zaoferować opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. 

Firma godna zaufania

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować najlepszej jakości panele, które będą służyły przez bardzo długi czas. Jeśli nie wiesz jaki rodzaj instalacji wybrać oraz jak oszacować moc urządzenia, skontaktuj się z naszą firmą i wybierz dogodny termin na darmowy audyt z doświadczonym specjalistą. Pozwoli to rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości. Nasz pracownik określi zapotrzebowanie na prąd oraz podpowie, jaką moc paneli wybrać i jakie rozwiązania będą najbardziej korzystne. Co więcej, fachowiec obliczy stopę zwrotu z inwestycji i określi, które urządzenia są idealnie dopasowane do Twojego domu, a także ustali cenę całego przedsięwzięcia. Możemy również dopasować fotowoltaikę, nawet jeśli Twój dom jest jeszcze w budowie, dlatego możesz umówić się na audyt nawet jeśli nieruchomość jeszcze nie istnieje. Warto zdecydować się na darmową rozmowę, aby przekonać się, że inwestycja, która zawsze się opłaca to właśnie fotowoltaika. Wołomin to jeden z obszarów naszej działalności, dlatego jeśli mieszkasz w tej okolicy, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.