Zapewniamy profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych, które zyskują coraz większe uznanie na rynku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i na pierwszym miejscu stawiamy dobro i zadowolenie klienta.

Instalacje fotowoltaiczne – Kraków

Zajmujemy się fachowym doborem instalacji fotowoltaicznych, darmowym audytem OZE i projektami instalacji PV dla domu i firmy. Oferujemy kompleksową obsługę i wysoką jakość komponentów instalacji. Bez problemu załatwimy wymaganą dokumentację do programu „Mój Prąd” i do zakładu energetycznego. Profesjonalne doradztwo i dbałość o każdy szczegół sprawiły, że zaufały nam setki odbiorców. W swojej pracy stawiamy na dokładność i postępowanie w zgodzie z oczekiwaniami klienta. Dobieramy najlepsze rozwiązania dla rolników, gospodarstw domowych i dla firm. Zachęcamy do zapoznania się z naszą unikalną ofertą już teraz.

Panele fotowoltaiczne – Kraków

Panele fotowoltaiczne, które oferujemy, pochodzą od polskiego i sprawdzonego producenta. Odznaczają się wysoką wydajnością i posiadają odpowiednie certyfikaty, które potwierdzają doskonałą jakość. Zatrudniamy specjalistów, którzy bardzo dobrze znają się na odnawialnych źródłach energii. Nasza działalność cały czas się rozwija, dlatego z chęcią podejmujemy współpracę z nowymi fachowcami. Instalacje fotowoltaiczne w Krakowie pozwolą Ci znacznie zaoszczędzić na rachunkach za prąd i dadzą wygodę. Ponadto, z pewnością przyczynisz się dzięki temu do ochrony środowiska, gdyż zielona energia nie wpływa negatywnie na naturę. Uzyskanie energii ze słońca pozwoli korzystać z niej przez cały rok. Inwestycja tego typu cieszy się sporym uznaniem. Nie zapominaj o tym, że możesz starać się o dotację, która pokryje część kosztów związanych z montażem i zakupem paneli fotowoltaicznych. 

Dlaczego warto zamontować panele fotowoltaiczne?

Instalacje fotowoltaiczne w Krakowie są bezpieczne i działają niezawodnie. Okazuje się, że nie generują hałasu oraz zanieczyszczeń, wpływając bardzo dobrze na środowisko. Montując instalację przydomową z naszą pomocą, zyskasz niezależność od ciągle rosnących cen energii elektrycznej. Co ciekawe, dzięki temu także możesz cieszyć się dodatkową gotówką, sprzedając nadwyżki do sieci zewnętrznej. To doskonały sposób na uzyskanie energii elektrycznej nawet w miejscach trudno dostępnych. Fotowoltaikę z powodzeniem wykorzystasz również do podgrzewania wody. Instalację połączyć można z grzałką w zasobniku na wodę. 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą dobrać unikalne rozwiązanie dla domu lub firmy.