Jesteśmy firmą zajmującą się wdrażaniem profesjonalnych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki. W zakres naszych robót wchodzą nie tylko prace w gospodarstwie domowy, ale też w firmie oraz gospodarstwie rolnym. Ponadto, specjalizujemy się także w zakładaniu tylko i wyłącznie pomp ciepła bez zakładania całych instalacji. Naszą dodatkową specjalizacją są dotacje, które zrekompensują naszym Klientom wkład własny kosztów, które ponieśli na zakup najpotrzebniejszych elementów, koniecznych do instalacji systemu fotowoltaicznego w Warszawie. Wszystkie usługi przez nas wykonywane dostosowane są pod indywidualne wymaganie Klienta. Naszą współpracę zaczynamy od projektowania systemu fotowoltaicznego. Kolejnym etapem jest dostarczenie urządzeń, a ostatnim krokiem montaż oraz podłączenie do sieci.

Panele fotowoltaiczne Warszawa

Słońce, jak wiedzą wszyscy od najmłodszych lat, jest niewyczerpalnym oraz darmowym źródłem energii. Jeśli zatem decydujemy się na instalację fotowoltaiczną, stawiamy nie tylko na redukcję kosztów w przyszłości w postaci tańszego prądu, ale również na znaczne ograniczenie (a być może za kilkadziesiąt lat wyeliminowanie) zanieczyszczeń i pewne źródło energii dla przyszłych pokoleń.

W zakres naszych usług wchodzi nie tylko zakładanie instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła, ale też bezpłatna wycena i audyt, który opieramy na indywidualnych potrzebach oraz wymaganiach każdego Klienta. Na naszej stronie internetowej znajdziesz także mnóstwo obecnie obowiązujących projektów, których celem jest dofinansowanie instalacji w danym mieście, w tym także Warszawy.

Fotowoltaika Warszawa – dofinansowanie

Aktualnie, funkcjonuje mnóstwo programów, na rzecz których możemy ubiegać się o dofinansowania na instalację fotowoltaiczną w Warszawie. Są one skierowane do określonej grupy osób, a każdy z nich stawia także inne wymagania. 

Co więcej, od 01.01.2019r. w prawie widnieje przepis dotyczący odliczenia instalacji fotowoltaicznej od PITu.