fbpx

Darmowy audyt OZE!

Sprzęt - Wysokiej jakości komponenty!

Poznaj naszą ofertę instalacji paneli PV z wykorzystaniem najlepszych komponentów dostępnych na rynku.

Panele fotowoltaiczne
marki

Nasza instalacja korzysta z najlepszych paneli PV od Argom Group

Nasze panele w ofercie instalacji OZE to panele od polskiego producenta . Panele te cechuje niezwykła odporność temperaturowa oraz wytrzymałość mechaniczna. Wśród dostępnych produktów posiadamy panele w 3 mocach w zależności od zakładanej instalacji oraz zapotrzebowania na zużycie prądu.

W ofercie posiadamy panele monokrystaliczne oraz polikrystaliczne Si o następującej mocy maksymalnej: Pmax = 285/330/450W.

Panele PV posiadają odpowiednie certyfikaty i charakteryzują się wysoką wydajnością.

Certyfikaty i symbolika dla naszych Panele PV
Taniekilowaty.pl - Instalacja PV z najmocniejszymi panelami PV na rynku od Argom
Taniekilowaty.pl - Instalacja PV z inwerterem marki Goodwe

Inwerter (falownik)
marki

Nasza instalacja wyposażona jest w inwertery marki Goodwe

Inwerter to kluczowy komponent instalacji PV. Panele fotowoltaiczne produkują prąd stały (DC) dostarczając go do inwertera. Inwerter zamienia energię elektryczną prądu stałego (DC) na prąd przemienny (AC), taki jaki mamy w gniazdkach naszego domu.

Odpowiednio dobrany inwerter zapewni długą i nieprzerwaną pracę całego systemu fotowoltaicznego.

Informacje techniczne dostępnych inwerterów dla naszych instalacji PV znajdziesz niżej.

Pompy ciepła
marki

Taniekilowaty.pl - Instalacja PV z pompą ciepła od Viessmann

Pompa ciepła i fotowoltaika to bardzo opłacalne połączenie w dłuższej perspektywie czasu. Instalacja PV z pompą ciepła pozwala nawet na oszczędność kilkudziesięciu tysięcy złotych, bez uwzględnienia wzrostu cen paliw. To ekologiczny i tani sposób ogrzewania lub ogrzewania i chłodzenia. Model ten występuje w dwóch wariantach (również jako klimatyzator). Zaletami są również łatwy montaż i krótki montaż, komfortowa obsługa przez internet, cicha praca oraz intuicyjna w obsłudze.

Taniekilowaty.pl - Instalacja PV z osprzętem od Viessmann

Pompy ciepła (gruntowe)
marki

Nasza instalacja korzysta z najlepszych paneli PV od Argom Group

Ciepło geotermalne to energia słoneczna nagromadzona w gruncie, wodach gruntowych i zbiornikach wodnych. Wybór odpowiedniej pompy ciepła dla instalacji PV ma kluczowy wynika na pracę całej instalacji. Wybór pompy ciepła gruntowej dla instalacji fotowoltaicznej jest uwarunkowany zapotrzebowaniem na energię, lokalizacją budynku, rodzajem gruntu i rodzajem systemu centralnego ogrzewania. 

Piec elektryczny C.O.
marki

Taniekilowaty.pl - Instalacja PV z piecem elektrycznym c.o. marki Kospel

Elektryczne piece do c.o. marki Kospel. Piece posiadają możliwość regulacji temperatury wody w zasobniku c.w.u. Produkty z naszej oferty współpracują z dowolną instalacją c.o. oraz wymiennikiem c.w.u. Piec posiada funkcję automatycznej modulacji mocy w zależności od zapotrzebowania chwilowego na ciepło w ogrzewanych pomieszczeniach. Poniżej znajduje się charakterystyka produktowa dostępnych modeli w naszej ofercie instalacji PV.

Taniekilowaty.pl - Instalacja PV z piecem elektrycznym c.o. marki Kospel
Zadzwoń teraz!
TanieKilowaty.pl - Darmowy audyt OZE, instalacje fotowoltaiczne

Uzyskaj darmowy audyt OZE teraz!

*Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Kubaturowe Sp. z o.o. Plac Bankowy 2 00-095 Warszawa, Polska, NIP: 525-274-98-17. Wysyłając zapytanie poprzez formularz akceptujesz politykę cookies oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj.